Chemický peeling (pigmentácia)

neinvazívne ošetrenie
30 min.
48 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Chemický peeling je rýchly a účinný postup k odstráneniu nežiadúcej pigmentácie a regenerácií pokožky tváre, krku a dekoltu. Je to neinvazívny zákrok vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti. Na chemický peeling používame novú generáciu chemického peelingu PQAGE Evolution, ktorý ovplyvňuje iba hlboké vrstvy kože. Povrch kože zostáva nedotknutý a aplikácia je preto možná celoročne. Je to unikátny prípravok, ktorý navráti pleti pevnosť a pružnosť, kontúry tváre sa spevnia, tvár získa mladistvejší výraz a pigmentové škvrny sú výrazne eliminované. Výsledkom je elastická, zdravo pôsobiaca a mladistvá pokožka bez výrazných pigmentových škvŕn. Liftingový efekt nastupuje ihneď po ošetrení. Jeho maximálny účinok sa prejaví po 21 dňoch.

Peeling môže byť aplikovaný raz týždenne počas 3 až 6 týždňov. Na udržanie vypnutej pleti sa následne odporúča absolvovať ošetrenie raz mesačne.

Chemický peeling je rýchly a účinný postup k odstráneniu nežiadúcej pigmentácie a regenerácií pokožky tváre, krku a dekoltu, ale tiež na chrbtoch rúk a chrbte. Je to neinvazívny zákrok vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti. Je bezpečnou a zároveň účinnou liečebnou a skrášľovacou metódou, ktorá častokrát môže nahradiť aj iné, omnoho finančne nákladnejšie ošetrenia Chemický peeling možno kombinovať tiež s radou ďalších metód ako omladenie kože lasermi, výplne vrások, či botulotoxín.

PQAGE Evolution je novou generáciou chemického peelingu, ktorý ovplyvňuje iba hlboké vrstvy kože. Povrch kože zostáva nedotknutý a aplikácia je preto možná celoročne. PQAGE obsahuje zmes kyseliny chlóroctovej, kojovej, peroxidu močoviny a koenzýmu Q10 – nesmierne užitočné a špecifické zloženie s intenzívnym účinkom, vďaka ktorému tento produkt pôsobí ako účinný exfoliant a nedráždi pokožku.

Peeling je vhodný na všetky typy pleti a pre všetky vekové kategórie. Peeling je vhodný na redukciu pigmentácie u zrelej pleti. 

V derme dochádza k aktivácii fibroplastov, a tým k novotvorbe elastických a kolagénových vlákien. 

Výsledkom je elastická, zdravo pôsobiaca a mladistvá pokožka bez výrazných pigmentových škvŕn. Účinok je viditeľný už po prvom ošetrení. Jeho maximálny účinok sa prejaví po 21 dňoch.

Ošetrenie začína konzultáciou pred ošetrením. Následne sa pleť odlíči a dôkladne vyčistí. Peeling sa aplikuje na tvár, krk, a dekolt a jemne masíruje, až kým sa úplne nevstrebe. Nakoniec sa do pleti aplikuje ochranný krém.

Ošetrenie je veľmi príjemné a časovo nenáročné, ihneď po ošetrení je možné sa zapojiť do bežných aktivít.

V závislosti od stavu pokožky sa po konzultácii vypracuje plán liečby. Peeling môže byť aplikovaný raz týždenne počas 3 až 6 týždňov. Na udržanie vypnutej pleti sa následne odporúča absolvovať ošetrenie raz mesačne.

Zákrok nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky, pri vírusových ochoreniach (herpes), akútnych zápalových zmenách na koži, prekanceróznych a kanceróznych zmenách, imunitných a hormonálnych ochoreniach, psoriáze, cukrovke, zvýšenej senzitivite pokožky, či mesiac po abrazívnom peelingu (minimálne 4 týždňový odstup).

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.
 

Cenník variant procedúry

Chemický peeling PQAGE Evolution
48 €

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital