Mezoterapia s elektroporáciou EunSung EPN (pigmentácia)

neinvazívne ošetrenie
60 min.
85 €
prístrojové ošetrenie
Objednať sa

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Mezoterapia zbaví pleť pigmentových név spôsobených slnkom, hormonálnymi zmenami, metabolickými reakciami či bežným procesom starnutia. Pleť je po ošetrení rozjasnená, žiarivá, a pigmentové škvrny sú minimalizované. 

Dĺžka ošetrenia je 60 minút. Odporúčame 3 ošetrenia v 2 až 3-týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 6 mesiacov.

Mezoterapia je metóda pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Je to unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Mezoterapia zbaví pleť pigmentových név spôsobených slnkom, hormonálnymi zmenami, metabolickými reakciami či bežným procesom starnutia.

Pri klasických mikroihličkových prístrojoch prienik účinných látok naráža na ťažkosti vyplývajúce z obrannej reakcie organizmu, ktorá sa okamžite rozbieha po poraneniach spôsobených ihlou, a sťažuje dodanie účinných látok do hlbších vrstiev. Prístroj EPN ponúka možnosť kombinovať mikroihličky s elektroporačnou technológiou, ktorá umožní, aby do pokožky prenikli aj potrebné účinné látky. V elektroporačnom režime sa okolo ihly zvyšuje priepustnosť bunkovej membrány, preto účinné látky prenikajú cez bunkové steny aj do hlbších vrstiev kožného tkaniva.

Pleť s prvými následkami starnutia pleti, ako sú mimické vrásky alebo hlboké vrásky a strata pevnosti pokožky. Vrásky sa postupne prehlbujú a pokožka stráca pružnosť. 
Ošetrenie je vhodné už pri prvých príznakoch starnutia a jemných povrchových vráskach, kedy pleť začína strácať svoju elasticitu, no i pri ochabnutej pleti a hlbších vráskach.
 

Mezoterapia je technika, ktorá sa používa na odstránenie pigmentových škvŕn pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty. Mikroinjekcie stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Výsledok terapie je dynamická pokožka so zlepšenou tonicitou, elasticitou a vzhľadom (okamžitý účinok). Omladenie dekoltu, krku, rúk a tváre tvorbou nových kožných buniek.
Pleť je po ošetrení rozjasnená, žiarivá a pigmentové škvrny sú minimalizované. 
 

Zákrok je mierne bolestivý. Po dezinfekcii povrchu kože sa na pleť aplikuje anestetický prípravok. Následne sa jemnými vpichmi do pokožky aplikuje sérum. Po aplikácii môžu vzniknúť jemné chrastičky a modrinky, ktoré sa dajú ľahko prekryť mejkapom. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote. Na jeden týždeň odporúčame odložiť návštevu solária, sauny, kúpeľa a vyhýbať sa priamemu slnku.

Dĺžka ošetrenia je 60 minút. Odporúčame 3 ošetrenia v 2 až 3-týždňových intervaloch. Kúru je následne vhodné opakovať raz za 6 mesiacov.

Zákrok nie je vhodný pre pacientov s akútnym ochorením, aktívnym zápalom, pacientov s vážnymi autoimunitnými ochoreniami, s nevyrovnaným diabetom, pre pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi, s aktívnym herpesom a pre tehotné a dojčiace ženy.

Možné kontraindikácie s nami prosím konzultujte pred objednaním zákroku.

Cenník variant procedúry

Mezoterapia – antipigmentačný efekt – tvár
85 €
Komplex biomimetickych peptidov, argininu a kyseliny askorbovej

VYTVORENIE REZERVÁCIE

* Čas rezervácie bude stanovený po vzájomnej dohode
Informácie o spracúvaní osobných údajov
2021 © freetech.digital